Права ЛГБТ+ (медіа навички)
Dates: 30 January 02 February | Location: Kyiv, Ukraine
Application deadline: 29 January | Programme: Reporting LGBT+ Rights
Apply

This is an opportunity provided by the Reporting LGBT+ Rights programme: Find out more

Фонд Thomson Reuters Foundation пропонує курс з підготовки в області ЗМІ для українських борців за права ЛГБТ+.

В Україні дискримінаційні закони та соціокультурна практика ускладнюють одностатеве самовираження. Організація ЛГБТ+ існує в обмежувальному політичному та соціальному середовищі, що ускладнює доступ осіб, які належать до спільноти ЛГБТ+, до соціальної інфраструктури, пошук правового захисту за порушення прав людини та використання можливостей, спрямованих на поширення руху.

ЗМІ можуть відігравати вирішальну роль у тому, як особи, які належать до спільноти ЛГБТ+, можуть висловлювати себе, розповідати свої правдиві історії та легко спілкуватись з представниками широких верств населення.

Цей новий інноваційний тренінг націлений на активістів ЛГБТ+, яких навчать цікавим способам залучення засобів масової інформації. Сюди входить: стисла передача вашого повідомлення, розуміння різноманітної аудиторії, використання розвитку ситуацій на користь руху, розуміння інтегрованих повідомлень серед інших контекстуальних тем.

Інтенсивний чотириденний семінар, який відбудеться в м. Київ, Україна, з четверга 30 січня по неділю 2 лютого 2020 року, дозволить розвинути вміння лідерів спільноти ЛГБТ+ повноцінно співпрацювати з представниками ЗМІ.

На семінарі учасникам продемонструють, як структурувати медіа-стратегію, яка допоможе схилити людей до підтримки їхньої кампанії та організації. Учасники дізнаються, як розробляти медіа-стратегію, використовуючи різні інструменти, як-от друковані, телерадіомовні та соціальні ЗМІ.

Одночасно 15 практикуючих фахівців у галузі ЗМІ пройдуть навчання з питань повідомлення про права ЛГБТ+. В останній день навчання і активісти ЛГБТ+, і журналісти зберуться разом на спільному засіданні.

Детальну інформацію про курс журналістики та заявки ви можете знайти тут. Інформацію про те, як подати заявку на курс для представників громадянського суспільства, див. нижче.
 

ELIGIBILITY

ПРАВО НА УЧАСТЬ

Це буде неймовірною можливістю для активістів ЛГБТ+ з України, які працюють у рамках руху. Особи, які подадуть заявку на це навчання, повинні мати досвід співпраці зі ЗМІ на професійному рівні та бути вмотивовані тісно співпрацювати зі ЗМІ, щоб змінити укорінений у масовій свідомості стереотип про осіб ЛГБТ+.

Програма шукає учасників, які:

  • сильно мотивовані працювати зі ЗМІ з питань ЛГБТ+;
  • відкриті для обговорення, що допомагає видозмінити спосіб повідомлення про проблеми ЛГБТ+ у їхніх країнах;
  • вважають, що цей тренінг покращить їхню активність;
  • виявляють великий інтерес до особистого розвитку.

FUNDING

ФІНАНСУВАННЯ

Відібрані кандидати (поза меж столиці) отримають повну стипендію, яка покриє оплату навчання, витрати на проїзд, проживання та харчування. Передбачається, що місцеві учасники покриють власні витрати на проїзд, але їм буде надано безкоштовне навчання.

Відібрані учасники отримають помірне фінансування для проведення досліджень з питань ЛГБТ+.

Apply
Reporting LGBT+ Rights
  • Today, 70 countries around the world criminalise consensual same-sex activity or use laws to marginalise and persecute members of the LGBT+ community. Discrimination against LGBT+ people is often reinforced by laws, policies and practices that either fail to take LGBT+ needs into account or deliberately exclude them.

    Find out more

About Media Development

The Thomson Reuters Foundation is committed to fostering the highest standards of journalism worldwide. We believe accurate, impartial and independent journalism leads to better-informed societies. It holds power to account, strengthens the rule of law and contributes to economic and social development.

Find out more

Contact our team

Get in touch

Email us

+44(0)20 7542 9633

More about us

Meet the team

Previous participant?

Reconnect with us

Keep in touch with us and view our latest opportunities